Výlet Žákovské rady do ZOO

ZOOV pátek 22. února 2013 se vydala naše Žákovká rada do brněnské ZOO předat částku na příspěvek chovu velblouda dvouhrbého. Vyhrál v anketě na stránkách školy ze tří zvířat. Svůj výlet jsme započali výukovým programem BERINGIE, jenž se všem moc líbil. Následovala malá hra na poznávání přírodnin a zvířat obývajících Beringii.

Částku 6000 Kč jsme předali správě ZOO úspěšně. A to s poznámkou, že pokud nám budou finanční prostředky “přát“, dodáme zbývající 4000 Kč do konce roku. A tak se staneme adoptivními rodiči tohoto zvířete.  Momentálně jsme přispěvatelé na chov velblouda.

Medvěd_kamcatskyAkci jsme zakončili prohlídkou celé ZOO. Měli jsme přitom velké štěstí, naskytla se nám příležitost vidět krmení medvědů kamčatských, kteří se před námi velmi naparovali.ZOO2

Předseda ŽR Pavel Šmarda