Úspěchy žáků naší školy

Školní rok 2016/2017

Mladý chemik – regionální finále

  • Václav Kučera, 5. místo
  • Mia Victoria Pařízková, 6. místo

 

Chemická olympiáda – okresní kolo

  • Michal Liška, 19. místo  (úspěšný řešitel)

 

Zlatý list (soutěž kolektivů) – regionální kolo

  • Josef Vochozka, Pavel Menšík, Petr Daniel, Lucka Růžičková, Katka Pospíšilová a Jůlie Vodáková(všichni  7.C), 1. místo

 

Matematický klokan 2017 – celostátní pořadí

  • Linda Honsová, V.B, 1. místo (kategorie Klokánek)
  • Martina Smejkalová, VI.C, 2. místo (kategorie Benjamín)

 

Celostátní matematická soutěž Pangea, výsledky do 10. místa v rámci Jihomoravského kraje

  • Kryštof Weishäupel, IV.B, 10. místo (kategorie – 4. ročník)
  • Radim Jelínek, VI.C, 6. místo (kategorie – 6. ročník)
  • Viktor Fišer, VII.C, 9. místo (kategorie – 7. ročník)
  • Richard Vašíček, IX.C, 1. místo, postup do finále (kategorie – 9. ročník)
  • Kryštof Krajíček, IX.C, 10. místo, postup do finále (kategorie – 9. ročník)

 

Celostátní matematická soutěž Pangea – finále

  • Kryštof Krajíček, IX.C, 8. místo, (kategorie – 9. ročník)
  • Richard Vašíček, IX.C, 11. místo, (kategorie – 9. ročník)

 

Za tajemstvím čisté vody (celostátní soutěž, která byla vyhlášena u příležitosti Světového dne vody 2017)

  • Yen Nhi Hoang Nguyen, VIII.B, 9. místo
  • Michaela Čechmánková, Barbora Tomíčková, Klára Jeglíková, VIII.C a VIII.B, účast ve finále

 

Pythagoriáda městské kolo kategorie Z6

  • Jan Škrob, 5. místo

 

Matematická olympiáda Z6 – městské kolo

  • Vítek Vlach, 1. místo
  • Ondra Dítě, Adam Kučerňák, Martin Šťovíček, všichni 5. místo
  • Martina Smejkalová, 6. místo
  • Šimon Makyča, Daniela Pilková, 7. místo
  • Radek Havlát, Marie Medulánová, Petr Orel, Jakub Staněk, 9. místo
  • Vojta Kvoch, 10. místo

 

Zeměpisná olympiáda městské kolo kategorie A

  • Vojta Kvoch, 14. místo

 

Zeměpisná olympiáda městské kolo kategorie B

  • Matyáš Hebert, 13. místo

 

Matematická olympiáda krajské kolo kategorie Z9

  • Markéta Bučková, úspěšný řešitel
  • Tomáš Brtník, úspěšný řešitel

 

Matematická olympiáda městské kolo kategorie Z9

  • Markéta Bučková, 1. místo
  • Tomáš Brtník, 4. místo
  • Karolína Vašková, 8. místo
  • Vojtěch Buček, 8. místo
  • Michaela Šebestová, 11. místo
  • Václav Kučera, 11. místo

 

Školní rok 2015/2016

Matematická olympiáda městské kolo kategorie Z8

  • Michaela Šebestová, 1. místo
  • Karolina Vašková, 2. místo
  • Markéta Bučková, 3. místo
  • Kryštof Krajíček, 3. místo
  • Štěpán Loprais, 5. místo
  • Richard Vašíček, 5. místo
  • Tomáš Brtník, 7. místo
  • Vojtěch Buček, 7. místo
  • Michal Liška, 7. místo
  • Martin Kostelka 9. místo
  • Martina Czelisová, 12. místo

Pythagoriáda městské kolo kategorie Z8

  • Kryštof Krajíček, 4. místo
  • Štěpán Loprais, 4. místo
  • Richard Vašíček, 5. místo
  • Vojtěch Zajíček, 5. místo

Zeměpisná olympiáda městské kolo kategorie A

  • Matyáš Hebert, 4. místo

 

 

Školní rok 2014/2015

Brněnská logická hra BRLOH – celostátní finále

  • Vašek Fabík, Štěpán Knap, Patrik Zadražil a Vojta Zukal, 2. místo

Technoplaneta – celostátní finále

  • Vašek Fabík, Štěpán Knap, Patrik Zadražil a Vojta Zukal, 5. místo internetová část
  • Viktorie Knapová, Martina Dvořáková, Alice Trnková, Miriam Olšáková, Tereza Velísková, 27. místo internetová část

Zeměpisná olympiáda městské kolo kategorie B

  • Vojtěch Buček, 3. místo

Zeměpisná olympiáda krajské kolo kategorie C

  • Vít Procházka, 6. místo

Zeměpisná olympiáda městské kolo kategorie C

  • Vít Procházka, 2. místo – postup do krajského kola

Mladý chemik – celostátní finále

  • Vít Procházka, 1. místo

Mladý chemik – 3. kolo (regionální finále)

  • Vít Procházka, 1. místo
  • Jiří Banda, 28. místo
  • Dominik Lounek, 29. místo

Chemická olympiáda krajské kolo kategorie D

  • Vít Procházka, 11. místo

Chemická olympiáda okresní kolo kategorie D

  • Vít Procházka, 7. místo, postup do krajského kola
  • Dominik Lounek, 25. místo, úspěšný řešitel

Biologická olympiáda okresní kolo kategorie D

  • Markéta Jelínková 6.B, úspěšný řešitel

Biologická olympiáda okresní kolo kategorie C

  • Vít Procházka 9.B, 6. místo – postup do krajského kola
  • Kristýna Navrátilová 8.B, úspěšný řešitel

Fyzikální olympiáda krajské kolo kategorie E

  • Vít Procházka, 3. místo

Fyzikální olympiáda městské kolo kategorie E

  • Vít Procházka, 7. místo

Matematická olympiáda krajské  kolo kategorie Z9

  • Václav Fabík, 7. místo
  • Vítek Procházka, 15. místo

Matematická olympiáda městské kolo kategorie Z9

  • Václav Fabík, 3. místo
  • Vít Procházka, 6. místo

Matematická olympiáda městské kolo kategorie Z8

  • Jaroslav Rohel, 5. místo
  • Martin Medulán, 7. místo
  • Tomáš Popov, 7. místo
  • Ladislav Řezáč, 8. místo

Pythagoriáda městské kolo kategorie Z8

  • Šárka Máčalová, 3. místo
  • Jaroslav Rohel, 3. místo
  • Tomáš Popov, 4. místo
  • Matěj Lešek, 7. místo
  • Martin Moliš, 7. místo
  • Petr Pazourek, 7. místo

Matematická olympiáda městské kolo kategorie Z7

  • Kryštof Krajíček, 6. místo
  • Tomáš Brtník, 10. místo

Pythagoriáda městské kolo kategorie Z7

  •  Tomáš Brtník, 3. místo
  • Václav Vičík, 4. místo
  • Štěpán Loprais, 5. místo
  • Vojtěch Buček, 6. místo

Pythagoriáda městské kolo kategorie Z6

  • Michaela Čechmánková, 6. místo

Matematická olympiáda městské kolo kategorie Z6

  • Michaela Čechmánková, 6. místo
  • Jan Jedlička, 7. místo
  • Viktorie Knapová, 7. místo
  • Markéta Odstrčilová, 7. místo
  • Jan Kölbl, 8. místo
  • Tomáš novotný, 9. místo
  • Lucie Tomešková, 9. místo
  • Matyáš Čunda, 9. místo

Pythagoriáda městské kolo kategorie Z5

  • Kristýna Koksová, 2. místo
  • Maxim Bednařík, 3. místo
  • Lucie Poláčková, 3. místo
  • Evžen Polenka, 3. místo
  • Tomáš Slezák, 4. místo
  • Petr Daniel, 5. místo
  • Marie Slezáková, 5. místo
  • Petr Daniel, 6. místo
  • Tran Thai Hoa, 6. místo
  • Anežka Chovancová, 9. místo
  • Kateřina Rohelová, 9. místo

Matematická olympiáda městské kolo kategorie Z5

  • Maxim Bednařík, 4. místo
  • Tomáš Slezák, 5. místo
  • Lucie Poláčková, 6. místo
  • Evžen Polenka, 9. místo
  • Tomáš Závodský, 9. místo
  • Petr Daniel, 10. místo
  • Filip Otruba, 10. místo

 

Školní rok 2013/2014

Fyzikální olympiáda městské kolo kategorie E

  • Ondřej Buček, 3. místo

Fyzikální olympiáda městské kolo kategorie F

  • Vít Procházka, 3. místo
  • Tereza Svorová, 11. místo
  • Jakub Velísek, 12. místo
  • Václav Fabík, 13. místo

Matematická olympiáda městské kolo kategorie Z8

  • Václav Fabík, 4. místo úspěšný řešitel
  • Štěpán Knap, 4. místo  úspěšný řešitel

Zeměpisná olympiáda městské kolo kategorie C

  • Vít Procházka, 4. místo

Zeměpisná olympiáda městské kolo kategorie A

  • Štěpán Loprais, 13. místo

Brněnská logická hra BRLOH

  • Vašek Fabík, Štěpán Knap, Patrik Zadražil a Vojta Zukal, 1. místo

 

Školní rok 2012/2013

Fyzikální olympiáda kategorie E, krajské kolo

  • Adam Čepil,  5. místo

Fyzikální olympiáda městské kolo kategorie E

  • Adam Čepil, 4. místo
  • Petr Sevelda, 10. místo
  • Michal Pecháček, 11. místo

Fyzikální olympiáda městské kolo kategorie F

  • Ondřej Buček, 20. místo

Celostátní finále Technoplanety

  • Václav Fabík, Patrik Zadražil, Štěpán Knap, Vojtěch Zukal ze VII.B
  • Klára Horáková, Veronika Topolářová, Ondřej Buček, Petr Piťha z VIII.C

Pythagoriáda – městské kolo

  • Klára Dvořáčková, V.A  2. místo
  • Václav Fabík, VII.B 2. místo
  • Tomáš Popov, VI.C 3. místo
  • Jaroslav Rohel, VI.B 3. místo

Zeměpisná olympiáda pro žáky základních škol a příslušných ročníků víceletých gymnázií

  •  Vítek Procházka, VII.B  2. místo
  • Alena Matějáková, VI.B 11. místo
  • Martin Němeček, IX.C  12. místo

Školní rok 2011/2012

Matematická olympiáda MO Z9 krajské kolo

  • Kateřina Vaňková 4. místo

Fyzikální olympiáda městské kolo kategorie E

  • Marek Honek 4. místo
  • Ondřej Piňos 7. místo
  • Kateřina Vaňková 8. místo
  • Jan Pospíšil 12. místo

Fyzikální olympiáda městské kolo kategorie F

  • Martin Němeček 6. místo

Fyzikální olympiáda kategorie E krajské kolo

  • Marek Honek 5. místo

Chemická olympiáda karegorie D městské kolo

  • Kateřina Vaňková 2. místo

Chemická olympiáda karegorie D krajské kolo

  • Kateřina Vaňková 3. místo

Zeměpisná olympiáda pro žáky základních škol a příslušných ročníků víceletých gymnázií

  • Jan Vičík 14. místo

Olympiáda v českém jazyce I. kategorie krajské kolo

  • Bohuslava Hofírková 10. místo

Technoplaneta – šifrovací hra

  • Václav Fabík, Patrik Zadražil, Vojtěch Zukal, Vít Procházka, Tereza Svorová ze VI.B – celostátní finále
  • Veronika Topolářová, Klára Horáková, Le Kim Thu, Ondřej Buček, Vojtěch Horáček z VII.C – celostátní finále
  • Zdeněk Dolíhal, Mikuláš Brázda, Vojtěch Klapuš, Martin Blažek, Dominik Lounek z VI.C – celostátní finále

Matematická olympiáda městské kolo kolo MO-Z9

  • Kateřina Vaňková 4. místo
  • Adam Gregor 11. místo
  • Matematická olympiáda městské kolo kolo MO-Z8
  • Lukáš Máčal 7. místo

Matematická olympiáda městské kolo kolo MO-Z7

  • Tereza Bartošová 6. místo
  • Vojtěch Horáček 8. místo
  • Ondřej Buček 9. místo
  • Kryštof Škrdlík 10. místo

Matematická olympiáda městské kolo kolo MO-Z6

  • Václav Fabík 6. místo
  • Dominik Lounek 8. místo
  • Mikuláš Brázda 8. místo

Zeměpisná olympiáda – městské kolo

  • Vítek Procházka 7. místo (kategorie A)
  • Jan Vičík 14. místo (kategorie C)

Anglická konverzace – městské kolo

  • Daniel Mokrý 2. místo

Olympiáda z dějepisu – městské kolo

  • Klára Chylková 12. místo

Pythagoriáda 6. ročník městské kolo

  • Václav Fabík 1. místo
  • Vít Procházka 2. místo
  • Štěpán Knap 4. místo
  • Marek Boháček 8. místo

Pythagoriáda 7. ročník městské kolo

  • Vojtěch Horáček 2. místo

Pythagoriáda 8. ročník městské kolo

  • Martin Němeček 1. místo

Purkiáda – informační a komunikační technologie

  • Martin Friedmann 6. místo
  • Adam Gregor 7. místo

Mistrovství ČR v rapid šachu v kategorii H12

  • Benedikt Hofírek 1. místo

 

Školní rok 2010/2011

Zeměpisná olympiáda pro žáky základních škol a příslušných ročníků víceletých gymnázií

  • Lukáš Máčal 10. místo (kategorie B)
  • Vít Zavřel 14. místo (kategorie C)

Technoplaneta – šifrovací hra

  • Terka Dumpíková, Jana Šolcová, Meťa Klang, Ondra Zámečník a Tomáš Hacko – celostátní finále

Mistrovství ČR v rapid šachu v kategorii H12

  • Benedikt Hofírek 1. místo

Mistrovství Moravy a Slezska v šachu mládeže v kategorii H12

  • Benedikt Hofírek 1. místo

Mistrovství České republiky v šachu mládeže

  • Benedikt Hofírek 1. místo

Matematická olympiáda městské kolo kolo MO-Z5

  • Rajnoha David 2. místo
  • Procházka Vít 6. místo
  • Šabacký Hynek 8. místo
  • Pernicová Eliška 9. místo
  • Svorová Tereza 9. místo

Matematická olympiáda městské kolo kolo MO-Z8

  • Kateřina Vaňková 5. místo
  • Ondřej Piňos úspěšný řešitel
  • Marek Honek úspěšný řešitel
  • Jan Vičík úspěšný řešitel
  • Sára Šenkyříková úspěšný řešitel
  • Eva Dočekalová úspěšný řešitel

Matematická olympiáda městské kolo kolo MO-Z9

  • Šolcová Jana 3. místo
  • Klang Metoděj 8. místo

Pythagoriáda 8. ročník městské kolo

  • Kateřina Vaňková 2. místo
  • Marek Honek 3. místo

Pythagoriáda 8. ročník krajské kolo

  • Kateřina Vaňková 1. místo

Fyzikální olympiáda FO – F (8. ročník) městské kolo

  • Kateřina Vaňková 3. místo
  • Ondřej Piňos 7. místo
  • Marek Honek 14. místo
  • Jan Vičík 16. místo
  • Fyzikální olympiáda FO – E (9. ročník) městské kolo
  • Filip Buček 3. místo
  • Marek Odstrčil 4. místo
  • Jana Šolcová 6. místo
  • Jan Novák 7. místo
  • Metoděj Klang 9. místo
  • Tomáš Vacek 11. místo

Fyzikální olympiáda FO – E (9. ročník) krajské kolo

  • Filip buček úspěšný řešitel

Dějepisná olympiáda městské kolo

  • Kateřina Vaňková 16. místo
  • Martin Friedmann 16. místo

Vinohradský hrozen, přírodovědná soutěž, ŽIRAFA

  • Tým z VIII.C (Marek Honek, Jan Vičík, Ondřej Piňos) 11. místo

 

Školní rok 2009/2010

Mistrovství Evropy hráčů do ELO 1 800

  • Benedikt Hofírek 2. místo

Fyzikální olympiáda FO – E (9. ročník) městské kolo

  • Jana Chvátalová 7. místo

Fyzikální olympiáda FO – F (8. ročník) městské kolo

  • Filip Buček 5. místo

Archimediáda FO-G (7. ročník) městské kolo

  • Kateřina Vaňková 4. místo
  • Ondřej Piňos 5. místo
  • Marek Honek 8. místo
  • Eva Dočekalová, Jan Pospíšil 12. – 13. místo
  • Martin Friedmann 14. místo

Pythagoriáda 7. ročník městské kolo

  • Kateřina Vaňková 2. místo
  • Ondřej Piňos 3. místo
  • Eva Dočekalová 4. místo

Zeměpisná olympiáda městské kolo

  • Eva Dočekalová 12. místo
  • Vít Zavřel 16. místo

Matematická olympiáda krajské kolo MO-Z9

  • Markéta Kubitová 9. místo
  • Jana Čáslavská 13. místo

Matematická olympiáda městké kolo MO-Z9

  • Markéta Kubitová 8. místo
  • Jana Čáslavská 10. místo
  • Petr Táborský 12. místo

Matematická olympiáda městké kolo MO-Z8

  • Filip Buček 5. místo
  • Jana Šolcová 7. místo
  • Jan Novák 12. místo
  • Ondřej Bartoš 15. místo

Matematická olympiáda městké kolo MO-Z7

  • Kateřina Vaňková 4. místo
  • Ondřej Piňos 8. místo
  • Marek Honek 9. místo

 

Školní rok 2008/2009

Matematická olympiáda krajské kolo MO-Z9 25.3.2009

  • Kateřina Valáškova 5. místo
  • Filip Boček, Tereza Nováčková 9. místo
  • Lukáš Kozel 11. místo

Matematická olympiáda městké kolo MO-Z9 21.1.2009

  • Kateřina Valáškova 1. místo
  • Lukáš Kozel 7. místo
  • Filip Boček, Tereza Nováčková 9. místo
  • Václav Suchý 10.místo

Matematická olympiáda městké kolo MO-Z6 8.4.2009

  • Ondřej Piňos 7. místo
  • Kateřina Vaňková 9. místo
  • Štěpán Koutník 10. místo

Pythagoriáda 6. ročník městské kolo 18.3.2009

  • Kateřina Vaňková 1. místo
  • Ondřej Piňos 4. místo
  • Filip Jakš 6. místo
  • Štěpán Koutník 7. místo
  • Sára Šenkyříková 8. místo
  • Jan Pospíšil, Jiří Pokluda 10. místo
  • Adam Gregor, Kryštof Benda 11. místo
  • Eva Dočekalová 12. místo

Matematická olympiáda městké kolo MO-Z5

  • Kateřina Veselá 15. místo
  • Anna Hanzlíková 16. místo

Krajské kolo konverzační soutěže v angličtině 11.3.2009

  • Ondřej Šimeček 2. místo

Okresní kolo konverzační soutěže v angličtině 17.2.2009

  • Ondřej Šimeček 3. místo

Okresní kolo olympiády v českém jazyce 17.3.2009

  • Ondřej Šimeček 12.-16. místo

 

Školní rok 2007/2008

Matematická olympiáda městké kolo MO-Z9 23.1.2008

  • Jan Stopka 1. místo
  • Tomáš Mívalt 11. místo

Matematická olympiáda městké kolo MO-Z8 9.4.2008

  • Kateřina Valáškova 4. místo
  • Lukáš Kozel 7. místo
  • Filip Boček, Tereza Nováčková 8. místo

Matematická olympiáda městké kolo MO-Z7 9.4.2009

  • Markéta Kubitová 4. místo
  • Jan-Sebastian Fabík 8. místo
  • Jana Chvátalová 9. místo

Komentáře jsou uzavřeny.