Špačkoš – recyklujeme pastelky s družinou

Co je to Špačkoš?

Špačkoš je sběrná nádoba, do které se budou sbírat zbytky tužek a pastelek – špačky. Sběrné nádoby budou rozmístěny v prostorách školy a označeny symbolem soutěže.

Jak a proč se zúčastnit?

1. Špaček musí být menší než 8 cm.

2. Sbírejte špačky nejen ve škole, ale i doma. Požádejte i kamarády, rodiče a známé, aby špačky nevyhazovali do odpadu, ale aby vám je předávali.

3. Za vysbírané špačky může škola získat hodnotné odměny od společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH.

Vysbírané špačky budou předány do chráněné dílny STROOM  DUB, v ní se z nich budou vytvářet zajímavá umělecká díla, která budou vystavena v dějišti OLYMPIJSKÝCH FESTIVALŮ 2020 a také v ČESKÉM DOMĚ v Tokiu v průběhu konání Olympijských her. Po ukončení olympiády budou díla vydražena ve prospěch ČESKÉ OLYMPIJSKÉ NADACE, která podporuje sportující děti.

Spojme síly pro dobrou věc!