Provoz školy od 14. 10. 2020

Zařazeno v:

Vážení rodiče,
rozhodnutím vlády ze dne 12. 10. 2020 se ode dne 14. října do dne 1. listopadu 2020 omezuje provoz základních škol, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost všech žáků na základním vzdělávání v základní škole.
Znamená to, že na distanční způsob vzdělávání přecházejí všichni žáci od 1. do 9. ročníku. Pro zadávání a odevzdávání úkolů budou žáci využívat daltonské týdenní plány a aplikaci Google Classroom, kam se přihlašují prostřednictvím svých školních účtů. Pro komunikaci s vyučujícími využívají také elektronickou žákovskou knížku (Bakaláři). Rozvrh online hodin najdou žáci v týdenních plánech.
Žákům byl automaticky odhlášen oběd ve školní jídelně, s individuálními žádostmi o výjimky a s případnými dotazy se obracejte na školní jídelnu (tel. 543 213 232, e-mail cupakova.1@seznam.cz).
Zadání úkolů pro žáky, kteří v září nahlásili, že nemají přístup k internetu, naleznete v zádveří hlavního vstupu do školy (z ulice Křídlovická). Zde budete také odevzdávat vypracované úkoly.
V době prodloužených podzimních prázdnin od 26.–30. října 2020 distanční vzdělávání neprobíhá.
V případě, že potřebujete nové přístupové údaje do systému BAKALÁŘI nebo do Google Classroom, napište na e-mail: jiri.stibor@zskridlovicka.cz.
Mateřská škola je v provozu bez omezení.