Jak čerti dováděli v tělocvičně

Tentokrát bylo setkání malých zvídálků opravdu veselé. Vydali se na návštěvu přímo do pekla a učili čerty, jak zlepšit svoji kondici, ještě před tím, než vyrazí na zemský povrch pro nezbedné človíčky. Školní tělocvična ožila dětským křikem a nadšením z pohybu.

Rychlá rozcvička o čertí ocásky děti rozehřála, takže zdolávat další překážky bylo pak jednoduché. Na kruzích ukázaly svoje svaly, nebezpečná skluzavka přestala být nebezpečnou, tunel se zdál být krátký. Vozíčky posloužily k překonání delších vzdáleností a žebřiny byly cestou z pekla ven. Starého čerta nenechaly děti spát. Copak to se dělá? Spát si v předvánočním období?

Takže úkol splněn, čertíci vše zvládli. Na závěr si děti vyrobily malé čerty, to kdyby náhodou cestou domů nějakého potkaly.

Vedoucí Klubu